Blog

Archive for January 2010


Procházka s kavalíry

Napsal(a) míša,

Polar Bear 1

Sváteční procházka s kavalíry se letos bude konat v pondělí 27.12. na Kavčích Horách v Praze 4.

Pozor, změna: začátek vycházky je již ve 14:00

Sejdeme se v 14.00 hodin na velké louce pod TV, případně mohu na účastníky počkat ve 13.45 na stanici metra “C” Pražského povstání. Pro zájemce si zopakujeme výstavní předvedení, budeme si povídat a pejskové se důkladně proběhnou.

Prosím zájemce, aby se přihlásili na zlaty.kavalir@seznam.cz nebo na 603 999 379.

Moc se na vás všechny těším.

P.S. A...


Vánoční

Napsal(a) míša,

Alf Bread„Alfe, dolů, nesmíš!“

Zrzek se provinile ohlédl a spustil se na všechny čtyři. Pozdě. Slečna už měla na světlém kabátě „razítka“ v podobě psích tlapek. Ale byla hodná a paletko zralé do čistírny nesla statečně.

„Ten je sladkej,“ snažila se toho mého zločince pohladit, ale Alfík se už rozhlížel po další oběti.

Potíž je v tom, že zbožňuje lidi a lidi mají rádi jeho. Ke každému se řítí s nadšeným výrazem – tebe jsem celý život hledal – a oni mu to věří. A krmí ho rohlíky a...


Předvolební zamyšlení

Napsal(a) míša,

(vyjadřuje pouze můj názor, nezastupuji zde žádné společenství ani klub)

Blíží se volby do výboru pražského klubu kavalírů a asi by bylo dobré se důkladně zamyslet nad tím, kdo bude další čtyři roky klub a tedy nás, členy, zastupovat.

Asi je zbytečné vám připomínat, že členství ve výboru klubu je dobrovolné, měli by tam být lidé moudří a kavalíří problematiky znalí a hlavně, a to je velmi důležité, měli by mít plnou důvěru členů klubu.

A co od nich očekáváme? V dnešní době plní klub...Podzimní setkání chovatelů 2010

Napsal(a) míša,

24.10.2010 – Všechna místa na seminář jsou již obsazena.

V případě příznivého počasí se bude ve stejný den konat škola vystavování, na kterou je ještě možné se přihlásit. Místo konání: 14:00 u Kongresového centra, východ z metra “C” Vyšehrad.

II. Podzimní setkání chovatelů proběhne 7.listopadu od 15.00 do 19.00 v zimní zahradě restaurace Summa Arx v Praze.

Od štěněte po šampiona!

Psch Poster2010

Vzhledem k omezenému počtu míst se nahlaste včas. Setkání je otevřeno pro všechny, členství v klubu není...Jsem rozhodčí … a kdo je víc?

Napsal(a) míša,

Tenkrát, v minulém století, jsem si nemyslela, že jednou přijde doba, kdy budu stát v kruhu a říkat lidem, že jejich pes je nic moc, zato ten, který stojí vedle, je ten nejlepší z nejlepších.

Mvp Praha

Prvního „papírového“ kavalírka jsem si koupila prostě proto, že jiný kavalír v roce 1987 nebyl k mání a rozhodčí exteriéru jsem se stala proto, že jsem chtěla pomoci při bonitacích (komise je složena minimálně ze dvou poradců chovu a jednoho posuzovatele plemene). A také proto,...Kdo nemá doma rubína, neví, co je to kavalír :-)

Napsal(a) míša,

Štěňátka po ALFI Sylena a GINGER EXCELLENT Tempo Krč se narodí koncem září, takže přátelé, kdo by si chtěl vyšperkovat domácnost pejskem nebo fenkou v zrzavém kožíšku, s velkým temperamentem a mazlivou povahou, napište na svestky3@seznam.cz nebo volejte paní Zuzaně Švestkové na mobil 737 313 189. CHERRY ALL RUBY nebo třeba CHARLES ALL RUBY Tempo Krč se na vás už chystají.

Alfi a Ginger:

Alfi A Ginger2

Alfi A Ginger1