Blog

Archive for January 2014

 Tak tedy ten rok 2014...

Napsal(a) míša,

Nazdárek, miláčkové, jakpak se máte?

Chystáte domácí Vánoce ve velkém stylu nebo vyrazíte někam za sněhem případně do tepla? (Tuto možnost považuji za naprosto úžasnou; mám jí i vyzkoušenou a věřte, je to báječné).

Zase je rok pryč...tenhle byl bohatý na milá i nemilá překvapení...tak si pusťte tuto nádherně vánoční odvazovku a spolu se mnou se malinko zastavte; ono je to o adventu i doporučované, tedy myslím to zpomalení :-)


Ten letošek byl pro mně výjimečně překvapivý v tom dobrém slova...


Tréninky s RNDr. Františkem Šustou

Napsal(a) míša,

Vážení přátelé, od našeho setkání v Srnčí sice již uteklo hodně vody, ale sliby se mají plnit především o Vánocích, že? A ty budou už za chvilku :-) Trochu nám s Františkem a Petrou trvalo, než jsme sladili požadavky, představy, volné termíny a místo, ale nakonec jsme se dohodli a to je, myslím, to nejdůležitější. Protože jsme se všichni shodli na tom, že by to mělo být na vysoké profesionální úrovni, požádali jsme o spolupráci Školu psích sportů, která má s tréninky Franty Šusty (a nejen s...


Podzimní setkání chovatelů 2014

Napsal(a) míša,

Meeting 2014 2

Na 30.listopadu od 14.00 zamluvím celou pizzerii Vysočany (stanice metra "B" Vysočanská), kde je zhruba 40 míst.
Je tedy potřeba, aby jste se dopředu přihlásili na můj e-mail a zaplatili 100,-Kč účastnický poplatek, za který si pak budete moci dát něco dobrého, protože vám ho vrátím; to je taková pojistka, abych neodmítala kvůli nedostatku místa zájemce a pak tam třeba neseděla sama s Liborem a Bělou :-)
Vaší povinností pak bude koupit si tam něco k jídlu, minimálně za 200,-Kč, jinak bychom...


Víkendové setkání v roce 2015

Napsal(a) míša,

Deserve Victory

Milí přátelé, protože jsem už zaslechla nejrůznější "řeči a dohady" okolo letního víkendového setkání v roce 2015, dovolte mi to vše vysvětlit a tak zamezit nedorozumění.
Většina z vás jistě ví o tom, že se každoročně při Podbrdské krajské výstavě psů v Rokycanech uskutečňuje Memoriál Karla Melky (podrobný výklad, o kom a o čem to je, si můžete přečíst v klubové ročence 2013). Příští rok budou rokycanští slavit neuvěřitelné 50. výročí krajské výstavy, a já byla jejími organizátory vyzvána,...


Čertík

Napsal(a) míša,

Aktualizováno: Čertík už zlobí nové páníčky :-)

Certik

GOLDEN BOY Bezzábran alias Čertík by rád poznal nějakého skvělého páníčka, kterému by mohl číst přání z očí:-)

Čertík je již připraven k odběru.

Více informací získáte od paní Radky Garzinové, mobil 607 788 767 nebo e-mail radka.garzinova@seznam.cz


Čtyři černozlatí

Napsal(a) míša,

Aktualizováno: Všichni černozlatí kavalírci jsou již u nových páníčků.

Aa P

Po mém Alfíkovi a krásné black and tan fence PEISCHA FOON Charmander se v polovině srpna narodila čtyři černozlatá štěňátka; jeden kluk a tři děvčata.

Pokud byste měli zájem o štěně s předpokladem pevného zdraví a dlouhověkosti (v jejich předcích naleznete opravdu dlouhověké kavalíry), odchované v domácím prostředí, skvěle socializované a vymazlené, můžete oslovit jejich chovatelku, paní Veroniku Lacinovou mobil 607 067...


INDY

Napsal(a) míša,

...je již u nových majitelů...

Ruby chlapeček INDY se už doma trochu nudí a tak hledá hodné lidi, které by mohl zlobit, milovat a ochraňovat, jak to tak kavalíři mají v popisu práce :-) a Indy by vás mohl provázet opravdu dlouho, protože pochází z linie dlouhověkých a zdravých předků.

Indy

Nemáte pocit, že právě tohle vám v životě chybí? Pokud ano, tak kontaktujte, prosím, Zuzku Švestkovou ml. na tel. 720 309 583Prázdninová štěňata II.

Napsal(a) míša,

P6270936

V polovině června se v chovatelské stanici mé sestry, Zuzky Švestkové, narodila tři štěňata ze spojení Hellen All Honey Tempo Krč a Orlando Bloom Bonimo.

Blenheim IKE BLOOM, ruby INDY BLOOM a blenheim IZABELA BLOOM Tempo Krč se těší na Vaší návštěvu, kterou si můžete domluvit na tel.čísle 720 309 583.


Prázdninová štěňata I.

Napsal(a) míša,

Img 0311

Před dvěma měsíci přijela za naším Alfíkem na návštěvu černozlatá Ambra z chovatelské stanice Bezzábran a 25.6. se jí narodila štěňátka, dvě fenky a dva pejsci.

Protože oba rodiče mají vlohu pro dělenou barvu, je v pelíšku také jeden blenheim :-)

Kdo by si přál mít doma štěně z tohoto spojení, může se domluvit s Radkou Garzinovou, mobil 607 788 767. K odběru budou koncem srpna.