Křest & Privat Show

Napsal(a) míša,

KŘEST KNIHY „JEMNÝ RECEPT NA ŽIVOT“
&
CAVALIER PRIVAT SHOW MÍŠI ČERMÁKOVÉ

Moji milí lidé od kavalírů!

Už mě nějaký ten pátek znáte a tak jistě pochopíte, že opakovat stejný „křest“ jako byl ten v roce 2013 by mě nebavilo; a protože nemám žádný „sicflajš“, jak říkala moje bábinka, tak tu slávu malinko rozpohybujeme, co říkáte? Takže…

DATUM – už asi všichni znáte – 28. ledna 2017
10:00 – 14:00 Privat Show
14:00 – 14:30 Pauza, příjezdy, odjezdy, občerstvení …
14:30 – 17:00 Křest knížky a doprovodný program

MÍSTO – je jasné, kynologická hala Bouda, Praha 10
Souřadnice: 50°5’5.534″N, 14°32’19.784″E Průmyslová 1616/1497, Praha 10 (areál Linde, hala s nájezdovou rampou, výcvikový prostor v 1.patře). Kdo máte moji knížku (zatím nepokřtěnou), v barevné příloze naleznete o Boudě všechny informace

A o co půjde? O nic menšího než o mojí soukromou výstavu kavalírů podle anglického modelu. Tedy žádné velmi dobré a dobré, to neee:-) V každé třídě budou mnou vybráni dva jedinci, kteří dostanou kokardy (zlatou a stříbrnou) a posudky, s ostatními se, jako pravá lady, rozloučím úklonou. Anglické výstavy kavalírů mají více tříd, než ty naše a vy se můžete přihlásit hned do několika z nich – třeba i do všech, u kterých váš pes nebo fenka splňuje daná kritéria. Tak máte několikanásobnou možnost mě přesvědčit, že máte nejkrásnějšího kavalíra ze všech krásných.

Majitelé zlatých kokard se ve finále utkají o titul BOB, BOS, BOJ (soutěží i štěňata) a BOV, přičemž nejkrásnější veterán dostane, mimo darů a nehynoucí slávy, finanční obnos, na který se složíte vy všichni, protože za přihlášení do jednotlivých tříd zaplatíte po 90,-Kč za každou a všechno, co zbyde po uhrazení nákladů za pronájem místa a catering, dostane právě TOP veterán – proč? Protože to tak mají v Anglii a protože všichni, kdo máte doma seniory víte, jak se dědouškové a babičky prodraží. Samozřejmě, že uvítám, když budete mít zájem jakoukoliv třídu nebo titul sponzorovat krásným dárkem nebo připravíte něco dobrého k jídlu a pití.

Výstava začne v 10.00 a po finále, tak okolo 14.00 hod., přivítáme ostatní „nevýstavní“ národ, jako jsou moji nekavalíří přátelé a rodina a budeme se moci věnovat knížce.

A protože jste již určitě hodně zvědaví, jaké třídy budou na naší „Privat show“ otevřeny, tak tady máte jejich přehled. Psi a feny budou soutěžit odděleně, ovšem barvy budou posuzovány dohromady, aby mohl předvádět i Luděk Novotný. Výsledky samozřejmě NEBUDOU zapsány do průkazu původu (ostatní pravidla – zejm. o zdraví očkovaných jedinců, očkování, hárajících fenách, ručení za škody atp. - jsou shodná s oficiálními výstavami).

VÝSTAVNÍ TŘÍDY (vždy psi a feny zvášť, není-li uvedeno jinak, tak všechny barvy dohromady)
 1. Miminka 4 – 6 měsíců
 2. Veteráni starší 8 let
 3. Maličcí 6 - 9 měsíců 
 4. Děti  6 - 12 měsíců 
 5. Mládež  6 - 18 měsíců 
 6. Skoro dospělí 12 - 24 měsíců 
 7. Nováčci - pro psy, kteří nikdy nezískali CACIB nebo Národního či Klubového (Speciálního) vítěze 
 8. Pokročilí - pro psy, kteří již získali CACIB nebo Národního či Klubového (Speciálního) vítěze
 9. Skoro championi - pro psy, kteří nezískali čtyři a více CAC 
 10. Championi - pro championy a interchampiony (neplatí titul juniorchampion)
 11. Otevřená -  pro všechny bez omezení
 12. Jednobarevní - speciální třída pro barvy ruby a black and tan
 13. Strakáči - speciální třída pro barvy blenheim a tricolor
 14. 18 liber - speciální třída pro psy starší 24 měsíců, kteří nepřekračují standardem uváděnou váhu 18 anglických liber (před vstupem do kruhu budou zváženi, nesmí mít víc jak 8,17 kg)
 15. Poslušní - pro psy, kteří splnili některou z úrovní Pes, dobrý spoluobčan
 16. Šikovní - pro psy předváděné dětmi do 14 let (nejdéle den před čtrnáctými narozeninami)
 17. Nejšikovnější - pro psy předváděné mladými lidmi do 18 let (nejdéle den před osmnáctými narozeninami)

Povšimněte si, prosím, jak šalamounsky jsou kritéria nastavena – například Maličcí mohou soutěžit hned v několika třídách a bude jen na majiteli, jestli své štěně přihlásí do konkurence s již vyspělými pejsky… nebo děti mohou prakticky do obou tříd, jde o to, jestli budou mít ti malí s téměř dospělými šanci, protože tady to bude, jak jistě tušíte, hodně o předvedení. A pozor, i ve třídách 15 a 16 budou psi a feny soutěžit odděleně!

Tak a teď jsem na vás, kamarádi, zvědavá, jestli na tuto hru přistoupíte :-)

O přihlášku (nepřenosnou) si můžete požádat na zlaty.kavalir@seznam.cz a platit budete předem na můj účet. Protože – jak už sám název Privat Show naznačuje - jde o ryze soukromou výstavu určenou pro mé milé kavalíří přátele, vyhrazuji si právo nepřijmout přihlášky psů v majetku lidí protivných, prudivých a zlolajných!

Děkuji za pochopení

Uzávěrka bude 15.ledna 2017 a katalog si budete moci předem prostudovat (a vytisknout); bude týden před akcí vložen k této události.

Na stejný email uvítám i zprávu o tom, zda a jak budete chtít akci podpořit (něčím dobrým na zub, dárkem pro vítěze nějaké kategorie, atp.)

JÁ SE TAK TĚŠÁNKUJI...