TRÉNINK JUNIORHANDLINGU S RNDr. FRANTIŠKEM ŠUSTOU

Napsal(a) míša,

NOVINKA – NOVINKA – NOVINKA – NOVINKA – NOVINKA
POPRVÉ MÁTE MOŽNOST PŘIHLÁSIT DÍTĚ NA TRÉNINK
Dr Františka ŠUSTY

TRÉNINK JUNIORHANDLINGU S RNDr. FRANTIŠKEM ŠUSTOU
VE DNECH 19.3. + 26. 3. 2018
VŽDY OD 16.00 DO 21.00 HOD.
V KYNOLOGICKÉ HALE BOUDA
Praha 5, Zbraslav, Ke dračkám 1443, GPS: 49.9672442N, 14.3963344E

0794

Naučíme vaše dítě a psa na výstavách s radostí předvést to nejlepší, co dokážou. Trénink výstavních dovedností metodou pozitivního posilování!


Zúčastnit se mohou děti od 9ti let a všechna plemena psů.
( HÁRAVÉ FENY NEJSOU VÍTÁNY!)
Trénink proběhne pod dohledem a za pomoci profesionální posuzovatelky exteriéru psů (pozvání přijala paní Michaela Čermáková, mezinárodní rozhodčí FCI, babička 17ti letého vnuka s třicetiletou pedagogickou praxí ).
Počet míst je omezen – rezervujte si účast pro své dítě a psa co nejdříve.
Tento speciální trénink je koncipován jako seriál dvou odpoledních tréninků a předpokládá se účast v obou termínech:
POZOR – pro aktivní účast na tréninku je nezbytné předem seznámit své dítě se základními pojmy metody pozitivního posilování ( doporučujeme společné čtení knížky RNDr. Fr. Šusty “Trénink je rozhovor”). Pro diváky tato podmínka neplatí, ale vždy se povědomí o pozitivním posilování hodí.

Program tréninku (2x 5 hodin):
Trénink 1: úvodní výstavní setkání, všechny děti si vyzkouší, jak spolu ony a pes „fungují“, následuje individuální trénink, každé dvojici bude navržen další postup práce, každému páru bude zadán domácí úkol.
Trénink 2: každému cvičícímu bude poskytnut 3x individuální trénink, na závěr společné výstavní kolečko. Postup a trénink bude Frantou Šustou upraven zcela podle potřeb každého účastníka.
Cena za cvičící dvojici (dítě+pes) je 1.900,-Kč, divák zaplatí 900,- za 10 hodin tréninku – neplatí pro rodiče, kteří budou dítě doprovázet. Můžete si s sebou vzít i pejsky a děti, se kterými nebudete trénovat, ale třeba je jen chcete přivyknout na výstavní ruch. Akce je velmi vhodná pro štěňata a mladé jedince.
Počet cvičících i diváků je omezen na 10+12, rezervujte si svá místa včas! Veškeré dotazy vám ráda zodpovím na zlaty.kavalir@seznam.cz