Výstavní tréninky s Františkem Šustou

Napsal(a) míša,

Vyprodano ale nezoufejte, další kurz bude v lednu 2018!!!


VÝSTAVNÍ TRÉNINKY S RNDr. FRANTIŠKEM ŠUSTOU 

VE DNECH 20. + 27. 11. 2017 

VŽDY OD 17.00 DO 22.00 HOD.

V KYNOLOGICKÉ HALE BOUDA

Praha 5, Zbraslav, Ke dračkám 1443, GPS: 49.9672442N, 14.3963344E

Dsc07553

Naučte svého psa na výstavách s radostí předvést to nejlepší, co dokáže. Trénink výstavních dovedností metodou pozitivního posilování!

Zúčastnit se mohou všechna plemena psů.

( HÁRAVÉ FENY NEJSOU VÍTÁNY!)

Trénink proběhne pod dohledem a za pomoci profesionálního výstavního posuzovatele (pozvání přijala paní Michaela Čermáková, mezinárodní rozhodčí FCI

Počet míst je omezen – rezervujte si účast co nejdříve (přihlašovat se je možné jako trénující tým i necvičící divák - prostor bude kvalitně ozvučen - všichni diváci budou po celou dobu tréninků vědět, jak trenér komunikuje se cvičícím, slyšet všechny jeho rady a připomínky). 

Tento speciální trénink je koncipován jako seriál dvou odpoledních tréninků a předpokládá se účast v obou termínech: 

POZOR – pro aktivní účast na tréninku je nezbytné předem absolvovat alespoň jeden teoretický seminář o metodě pozitivního posilování RNDr. Fr. Šusty nebo alespoň přečíst jeho knihu Trénink je rozhovor. Pro diváky tato podmínka neplatí, ale vždy se povědomí o pozitivním posilování hodí. 

Program tréninku (2x 5 hodin):

 Trénink 1: úvodní výstavní setkání, všichni si vyzkoušíte, jak spolu vy a pes „fungujete“, následuje individuální trénink, a každé dvojici bude navržen další postup práce, každému páru bude zadán domácí úkol. 

Trénink 2: každému cvičícímu bude poskytnut 3x individuální trénink, na závěr společné výstavní kolečko. Postup a trénink bude Frantou Šustou upraven zcela podle potřeb každého účastníka.

Cena za cvičící dvojici (pes+člověk) je 1.600,-Kč, divák zaplatí 800,- za 10 hodin tréninku. Můžete si s sebou vzít i pejsky, se kterými nebudete trénovat, ale třeba je jen chcete přivyknout na výstavní ruch. Akce je velmi vhodná pro štěňata a mladé jedince.

Počet cvičících i diváků je omezen na 12+12, rezervujte si svá místa včas! Veškeré dotazy vám ráda zodpovím na zlaty.kavalir@seznam.cz  

Těšíme se na vás.

Franta Šusta a Míša Čermáková