Posts tagged “Setkání”

Křest & Privat Show

Napsal(a) míša,

KŘEST KNIHY „JEMNÝ RECEPT NA ŽIVOT“
&
CAVALIER PRIVAT SHOW MÍŠI ČERMÁKOVÉ

Moji milí lidé od kavalírů!

Už mě nějaký ten pátek znáte a tak jistě pochopíte, že opakovat stejný „křest“ jako byl ten v roce 2013 by mě nebavilo; a protože nemám žádný „sicflajš“, jak říkala moje bábinka, tak tu slávu malinko rozpohybujeme, co říkáte? Takže…

DATUM – už asi všichni znáte – 28. ledna 2017
10:00 – 14:00 Privat Show
14:00 – 14:30 Pauza, příjezdy, odjezdy, občerstvení …
14:30 – 17:00 Křest knížky a...


Sváteční

Napsal(a) míša,

28

Zdravím, lidičkové, jakpak se máte?

Před šesti lety jsem poprvé místo „vánoční pohlednice“ poslala všem mým milým lidem psaníčko s muzikou; důvod byl prostý – neuměla jsem udělat nic, co by se alespoň vzdáleně podobalo těm krásným věcem, které běžně vytváříte vy…hloupé, že? Ale nejlepší na tom bylo, že moje první psané vánoční přání dost fungovalo, tedy alespoň vaše rekce byly pochvalné, takže proč to měnit?
Tak si zase pusťte trochu vánoční muziky, letos trošičku „do vesela“ a ...


Podzimní setkání chovatelů a TOP kavalír ČR 2016

Napsal(a) míša,

Meeting Poster

Setkání chovatelů kavalírů s předáváním ocenění za vítězství v národní soutěži TOP kavalír a chovatelská stanice ČR za rok 2016.

Vážení přátelé, srdečně vás všechny zveme na každoroční setkání chovatelů, majitelů a přátel kavalírů, které se bude konat 27.listopadu 2016 od 14.00 do 18.00hod v hotelu Svornost (hotelsvornost.hotel.cz)v Praze-Počernicích. Pro mimopražské zájemce je možné se v hotelu (i s pejsky) ubytovat.

Na setkání budou přítomni zástupci výboru klubu Čech, Moravy a Slezska,...Podzimní setkání chovatelů 2014

Napsal(a) míša,

Meeting 2014 2

Na 30.listopadu od 14.00 zamluvím celou pizzerii Vysočany (stanice metra "B" Vysočanská), kde je zhruba 40 míst.
Je tedy potřeba, aby jste se dopředu přihlásili na můj e-mail a zaplatili 100,-Kč účastnický poplatek, za který si pak budete moci dát něco dobrého, protože vám ho vrátím; to je taková pojistka, abych neodmítala kvůli nedostatku místa zájemce a pak tam třeba neseděla sama s Liborem a Bělou :-)
Vaší povinností pak bude koupit si tam něco k jídlu, minimálně za 200,-Kč, jinak bychom...


Víkendové setkání v roce 2015

Napsal(a) míša,

Deserve Victory

Milí přátelé, protože jsem už zaslechla nejrůznější "řeči a dohady" okolo letního víkendového setkání v roce 2015, dovolte mi to vše vysvětlit a tak zamezit nedorozumění.
Většina z vás jistě ví o tom, že se každoročně při Podbrdské krajské výstavě psů v Rokycanech uskutečňuje Memoriál Karla Melky (podrobný výklad, o kom a o čem to je, si můžete přečíst v klubové ročence 2013). Příští rok budou rokycanští slavit neuvěřitelné 50. výročí krajské výstavy, a já byla jejími organizátory vyzvána,...


Moravské setkání chovatelů

Napsal(a) míša,

Poster

Srdečně všechny zvu na MORAVSKÉ SETKÁNÍ CHOVATELŮ, které se koná v sobotu 29.března od 14.00 v Olomouci, restaurace Na pile - Chvalkovice. Na programu bude:

  • povídání o nových knížkách - Petra Víšková, Libor Král, Míša Čermáková
  • genetika barev - Míša Čermáková
  • co pro členy dělá výbor klubu - Běla Sochorová
  • zdraví, zdraví, zase zdraví - Libor Král

Předpokládaný konec je v 17.45 hod.


Křest

Napsal(a) míša,

Book Invitation3


Moji milí, ráda bych vám touto cestou vysvětlila, podle jakého "kódu" jsem vybírala lidi, kteří dostali pozvánku na nedělní křest naší knížky o kavalírech.
Po dlouhém zvažování jsem pozvala rodinné příslušníky, kamarády a všechny ty, které znám už opravdu dlouho. No a potom ještě ty, kteří se pravidelně zúčastňují setkání chovatelů. Většinou jste mé pozvání přijali, někdo se omluvil, někdo s sebou vzal kamaráda... prostě ještě v neděli ráno jsem si nebyla jistá, jak to dopadne, protože jsem v...


Podzimní setkání chovatelů 2013

Napsal(a) míša,

Pizzeria Small

Vážení přátelé,

jako již tradičně vás všechny, se zájmem o novinky v kavalířím světě, zveme na chovatelský seminář, který se bude konat v neděli 24.11.2013 od 14.00 do 19.00 hod. v Pizzeria Rialto - Praha 8, Sokolovská 33. Restaurace se nachází kousek od stanice Florenc a pejsci nejsou problém - byli jsme personálem ujištěni, že budou vítanými hosty.

Pro toto podzimní setkání jsme si kromě povídání o zdraví (jak jinak, že? :-) ) připravili i povídání o genetice s názvem „Genetika letem...


Galerie pod mostem

Napsal(a) míša,

V neděli 6.10.1013 se sešlo téměř dvacet kavalírů a jejich lidí u Mánesa na nábřeží Vltavy, aby v rámci projektu "Galerie pod mostem", kterou pořádá sdružení Encyklopedisté (www.encyklopediste.cz), seznámili veřejnost s plemenem kavalír King Charles španěl. Lidem se naši pejskové hodně líbili, dávali jsme informace i kontakt na klub na všechny strany - Nikola Marešová přinesla moc hezky zpracované zajímavosti o plemeni, Linda Víšková předvedla, jak se s pejskem chodí na výstavě a Zuzka...