Posts tagged “Knihy”

Křest

Napsal(a) míša,

Book Invitation3


Moji milí, ráda bych vám touto cestou vysvětlila, podle jakého "kódu" jsem vybírala lidi, kteří dostali pozvánku na nedělní křest naší knížky o kavalírech.
Po dlouhém zvažování jsem pozvala rodinné příslušníky, kamarády a všechny ty, které znám už opravdu dlouho. No a potom ještě ty, kteří se pravidelně zúčastňují setkání chovatelů. Většinou jste mé pozvání přijali, někdo se omluvil, někdo s sebou vzal kamaráda... prostě ještě v neděli ráno jsem si nebyla jistá, jak to dopadne, protože jsem v...


...po sedmi letech

Napsal(a) míša,

Book Small

Knížka o kavalírech je po sedmi letech hotová. Má krásný kabát od Libora Krále, také v ní najdete jeho nádherné koláže a ještě kresby od Evy Liškové...Myslím, že je to docela hezká věc, ta naše knížka a tak, kdo byste si jí přál mít doma, napište na zlaty.kavalir@seznam.cz a domluvíme se, kde si jí vyzvednete nebo kam ji mám poslat. K vyzvednutí nebo zaslaní bude v druhé polovině prosince.

Cena je 239,- a pokud si koupíte pět a více výtisků, je možné domluvit slevu.

Objednávat můžete také:

  • ...

Jemný úvod do historie kavalírů

Napsal(a) admin,

Book

Kniha Cavalier King Charles Spaniel - Jemný úvod do historie má 130 stran, obsahuje černobílé a barevné ilustrace a je ve formátu 15x22 cm.

Objednat si ji můžete na adrese libor@artwork.cz. Cena knihy je 310,- Kč při osobním odběru (výstavy, bonitace...) jinak s poštovným cca 50,- Kč