Posts tagged “Výstavy”

TRÉNINK JUNIORHANDLINGU S RNDr. FRANTIŠKEM ŠUSTOU

Napsal(a) míša,

NOVINKA – NOVINKA – NOVINKA – NOVINKA – NOVINKA
POPRVÉ MÁTE MOŽNOST PŘIHLÁSIT DÍTĚ NA TRÉNINK
Dr Františka ŠUSTY

TRÉNINK JUNIORHANDLINGU S RNDr. FRANTIŠKEM ŠUSTOU
VE DNECH 19.3. + 26. 3. 2018
VŽDY OD 16.00 DO 21.00 HOD.
V KYNOLOGICKÉ HALE BOUDA
Praha 5, Zbraslav, Ke dračkám 1443, GPS: 49.9672442N, 14.3963344E

0794

Naučíme vaše dítě a psa na výstavách s radostí předvést to nejlepší, co dokážou. Trénink výstavních dovedností metodou pozitivního posilování!


Zúčastnit se mohou děti od 9ti let...


Výstavní tréninky s Františkem Šustou

Napsal(a) míša,

Vyprodano ale nezoufejte, další kurz bude v lednu 2018!!!


VÝSTAVNÍ TRÉNINKY S RNDr. FRANTIŠKEM ŠUSTOU 

VE DNECH 20. + 27. 11. 2017 

VŽDY OD 17.00 DO 22.00 HOD.

V KYNOLOGICKÉ HALE BOUDA

Praha 5, Zbraslav, Ke dračkám 1443, GPS: 49.9672442N, 14.3963344E

Dsc07553

Naučte svého psa na výstavách s radostí předvést to nejlepší, co dokáže. Trénink výstavních dovedností metodou pozitivního posilování!

Zúčastnit se mohou všechna plemena psů.

( HÁRAVÉ FENY NEJSOU VÍTÁNY!)

Trénink proběhne...


Pozitivkou na výstavy a nejen tam...

Napsal(a) míša,

Letní čtyřdenní psí tábor s Míšou Čermákovou a Františkem Šustou:

Chcete se seznámit s logikou tréninku psů (a jiných zvířat) cestou pozitivního posilování? Chcete svého psa bez stresu připravit na výstavu? A chcete ho naučit i něco víc? Pak přijeďte na 4 dny na náš letní psí minitábor.

Kdy: 31.7-4.8.2017 nebo druhý turnus 5.8.- 9.8.2017 (náplň je stejná)
Kde: kemp Radost Vlastějovice - http://www.radostsazava.cz/ u Zruče nad Sázavou
Za kolik: Za jeden den 400,-pro jednu osobu -...


V Radosti to bylo fakt dobrý….

Napsal(a) míša,

Výstavní trénink Franty Šusty a Míši Čermákové vedený pozitivní motivací 5.-14.srpna 2016

13906826 974213896024668 6593464847298264010 N

Ono se málokdy stane, že drobný nápad vykrystalizuje v celkem slušnou akci; mám spoustu nápadů a většina z nich zmizí rychleji, než přišla, jenže tenhle „Pozitivní trénink“ se kterým přišel Franta, se docela vyvedl.

Z původně plánovaného čtyřdenního piditábora se nakonec staly dva turnusy a pokud bychom s Frantou otevřeli ještě třetí, pevně věřím, že by se také naplnil.
Každý turnus...


Křest & Privat Show

Napsal(a) míša,

KŘEST KNIHY „JEMNÝ RECEPT NA ŽIVOT“
&
CAVALIER PRIVAT SHOW MÍŠI ČERMÁKOVÉ

Moji milí lidé od kavalírů!

Už mě nějaký ten pátek znáte a tak jistě pochopíte, že opakovat stejný „křest“ jako byl ten v roce 2013 by mě nebavilo; a protože nemám žádný „sicflajš“, jak říkala moje bábinka, tak tu slávu malinko rozpohybujeme, co říkáte? Takže…

DATUM – už asi všichni znáte – 28. ledna 2017
10:00 – 14:00 Privat Show
14:00 – 14:30 Pauza, příjezdy, odjezdy, občerstvení …
14:30 – 17:00 Křest knížky a...


Kouzlo tréninku zvířat

Napsal(a) míša,

Fs1

Před dvěma lety jsem začala sledovat doktora Šustu a objevila jsem kouzlo tréninku zvířat pozitivní motivací... a byla jsem naprosto okouzlená, nadšená.... a strašně jsem si tenkrát přála s tímhle báječným chlapem spolupracovat. No, když si někdo něco hodně přeje, ono se mu to určitě splní (tak pozor na to, co si přejete :-) ) a tak jsem již 2x mohla pomáhat při tréninku výstavního předvedení vedeného pozitivkou. Připadalo mi to hodně fajn a doufala jsem, že se to ukáže jako prospěšné i pro...


UŽ JE TO TADY !!!

Napsal(a) míša,

Katalog

Tak, vážení, UŽ JE TO TADY !!! Mám u sebe 50 nádherných povýstavních katalogů, každý za 70,-Kč a teď jen přemýšlím, jak je dostat do vašich rukou...

Kdo by si přál katalog poslat poštou, buďte tak hodní a napište mi buď do zprávy nebo na zlaty.kavalir@seznam.cz. Pražáci si ho budou moci převzít na MVP v Letňanech nebo se pak domluvíme na předání osobně někde na běhací louce nebo v metru :-) Lidi z Moravy už někteří katalog mají (také se vám tak moc líbí?) a ostatní budou tak laskaví a...


Kostýmy jak od Theodora Pištěka

Napsal(a) míša,

Beethoven

Málo kdy se mi stane, že jsem něčím příjemně překvapená...většinou je to opačná situace a já jsem sice překvapená, ale nepříjemně... Na dvojvýstavě našeho klubu v Kutné Hoře jsem s naprostým úžasem sledovala dog-dancingovou "procházku" Lindy a Nely Víškových; holky i kavalírek byli báječní a kdo je viděl, měl slzy v očích a zážitek na celý život. Jenže málo kdo ví, jak to celé začalo.

Na začátku bylo slovo - chtělo by to nějakou pěknou novinku do finálového kruhu, něco milého, netradičního,...


Ostravská hitparáda

Napsal(a) míša,

Účast na výstavách psů má svoje pravidla nejen pro vystavovatele, ale i pro posuzovatele. Nevím, jestli víte, že se rozhodčí nikdy o posuzování nesmí ucházet, musí čekat, až budu navržen klubem chovatelů a hlavně odsouhlase pořadatelem, nesmí posuzovat psy svoje a své rodiny, nemůže přihlásit své psy na výstavu, kde posuzuje, a to ani v případě, že sám píská třeba v sobotu a pejska by si chtěl vystavit v neděli, v průběhu posuzování nesmí v kruhu kouřit nebo pít...


Jak to píská rozhodčí

Napsal(a) míša,

Nádherná debata na téma – Sloučení barevných variet kavalírů na MVP – se rozvinula na www.cavalierclub.cz. Také jsem se do ní zapojila a protože na fóru není prostor pro nějaké dlouhé rozepisování a třeba i vás, moje návštěvníky na zlatém kavalírovi tohle zajímá, odpovím na otázku pana Pavla tady.

Rozhodci Small

Paní Čermáková, jaký máte názor Vy? Sloučit nebo nechat rozdělené? Podle mě i pro Vás jako posuzovatelku musí být mnohem lehčí posuzovat po barvách ne?

A vidíte, není…tedy bylo by, kdyby se...