Posts tagged “Krásno”

Vánoční zamyšlení

Napsal(a) míša,

Cold, But Beautiful Nicky47 2zx Da 6 Oqup Normal

Nazdárek, lidičkové, jakpak se máte? Už je to nejmíň pošesté, kdy vám píši takové to moje vánoční sdělení, které obsahuje i nějaké to vzpomínání … a hlavně pěknou vánoční melodii, aby se vám to dobře četlo.

Z mojí neschopnosti vytvořit pěkné přáníčko s pejsky a zasněženou krajinou se už stala tradice, se kterou se ani nechci rozloučit… stejně si s vámi nejraději sednu někde u koly (s rumem ), ale to už se všemi letos asi nestihnu, tak snad mi to prominete, jako vždycky …

...


Sváteční

Napsal(a) míša,

28

Zdravím, lidičkové, jakpak se máte?

Před šesti lety jsem poprvé místo „vánoční pohlednice“ poslala všem mým milým lidem psaníčko s muzikou; důvod byl prostý – neuměla jsem udělat nic, co by se alespoň vzdáleně podobalo těm krásným věcem, které běžně vytváříte vy…hloupé, že? Ale nejlepší na tom bylo, že moje první psané vánoční přání dost fungovalo, tedy alespoň vaše rekce byly pochvalné, takže proč to měnit?
Tak si zase pusťte trochu vánoční muziky, letos trošičku „do vesela“ a ...


 Tak tedy ten rok 2014...

Napsal(a) míša,

Nazdárek, miláčkové, jakpak se máte?

Chystáte domácí Vánoce ve velkém stylu nebo vyrazíte někam za sněhem případně do tepla? (Tuto možnost považuji za naprosto úžasnou; mám jí i vyzkoušenou a věřte, je to báječné).

Zase je rok pryč...tenhle byl bohatý na milá i nemilá překvapení...tak si pusťte tuto nádherně vánoční odvazovku a spolu se mnou se malinko zastavte; ono je to o adventu i doporučované, tedy myslím to zpomalení :-)


Ten letošek byl pro mně výjimečně překvapivý v tom dobrém slova...


Housličky bez hranic

Napsal(a) míša,

Moji milí přátelé, a je to tu zase...konec roku a nějaké to bilancování, odhadování, jestli bylo to má dáti-dal v rovnováze nebo jak...

No, pusťte si tu muziku, kterou jsem letos pro vás vybrala a nezlobte se, že to není žádná tradiční koleda...jenže když on má ten Šporcl takové pecky, že to nejde neposlat :-)

Nevím jak komu, ale mně ten letošní rok s magickou třináctkou na konci dost rozhodil. Děly se věci dobré i horší, jak tomu nakonec bývá i jiná léta, ale všechno se to odehrávalo v...


Hopsa pacholátka

Napsal(a) míša,

Moji milí, není to tak dávno, co jsem pro vás vybírala nejkrásnější vánoční písničku a přání, které bych vám řekla, kdyby jsme spolu seděli u stolu, pili nějaký dobrý punč a mlsali cukroví…no vidíte a už je to rok, to nám to uteklo :)

I letos jsem pro vás připojila zpívání, tentokrát je to taková odvazová koleda…no, však si jí pusťte a sami uslyšíte, jaký je to nářez … skvělá muzika:

Hopsa pacholátka

A teď ještě nějaké to moudro. Vloni to bylo přání všeho dobrého pro vás, a letos bych si...


Věrnost draků

Napsal(a) míša,

Vernost Draku

Pokračování příběhu Zpěv draků je konečně na světě. Všichni zájemci si knihu mohou objednat na mé adrese.

Cena jednoho výtisku je 150,- KčPF 2012

Napsal(a) míša,

Moji milí přátelé, jako každý rok jsem i letos vybírala ty správné obrázky a přemýšlela, kolik kouliček, sněhových vloček nebo rampouchů na nich bude a hlavně – co vám k tomu napíšu, jakou vánoční zprávu vám pošlu…

No, zjistila jsem, že se mi všechno, co bych chtěla napsat, na žádné přáníčko nevejde a tak jsem si řekla, že to letos udělám jinak. Posaďte se, pusťte si mojí zamilovanou vánoční písničku a věnujte mi trochu svého vzácného času.

Enya – We Wish You A Merry Christmas

Přeji vám všem...


Páni tvorstva

Napsal(a) míša,

Alfi A Feabee

Klouzala jsem se dnes ráno na mramorové kolonádě okolo Kongresového centra a závistivě jsem sledovala svoje dva pejsky, kteří se po tom „zrcadle“ spokojeně honili. Okolo prosvištěl důchodce od vedle, vláčený přerostlým boxerem. Ani nestačil pozdravit, jaký to byl fofr.

To se jim to lítá, když mají náhon na všechny čtyři… Jen tak tak jsem ustála okamžik, kdy se mi nohy málo důstojně rozjely do stran. Jedinou útěchou mi byl fakt, že kromě několika výjimek jsme na tom byli my lidé stejně. Po...